Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Niestety tym razem tylko 2 gwiazdki. Kebab ok, choć dużo za dużo sosu. Kotlet schabowy bardziej ugotowany niż smażony, utopiony w tłuszczu jakby go ktoś przyrządzał na zimnym oleju. Zaś burger wylądował w koszu. Bułka całkowicie opita rzadkim sosem, a przez to, że był pikantny całkowicie zdominował smak. Pikantne naprawdę nie zamaskuje złego jedzenia, a w tym wypadku kotleta, nie wiem jak był przyrządzony, ale sprawiał wrażenie zanurzonego we wrzątku, po czym opił się wspomnianym sosem. W dodatku burger zapakowany został tak, że wyglądał jak naleśnik, większość zawartości wylądowała w papierze. Smutne, bo od lat u Was zamawialiśmy.
Jedzenie nie zrobione wg tego co zamówiliśmy. Hamburger z sosem zamiast ketchupu, dwa rollo rozpadające się zamiast pity.
🙂
Na wierzchu rollo sama surówka, na dole samo miesiąca. Tortilla gumowa. Niby w smaku ok, ale ogólnie średnie. Dostawa znacznie przed czasem, po 30 min zamiast 60 min, dobrze że wcześniej do domu wróciłam.
Super pizza bardzo polecam
Kebaby przyjechały zimne
Sos okropny nie jest juz to co bylo kiedyś .
Bułka niegdyś chrupiąca a teraz jak guma
Brak uwag
Wszystko super
Pyszne
Bardzo smaczne
Od dawna pizza i obsługa trzyma poziom!
Nie jadłam kebaba od Państwa dłuższy czas i zdecydowanie pogorszyła się jakość. Bułka była tak przecięta, że podzieliła się na pół po opakowaniu z folii. Wielkość no cóż kiedyś były zdecydowanie większe
Smaczne ale zimne
Spoko.
Ok
Kebab smaczny, zawsze można liczyć na tę samą jakość, w przeciwieństwie do innych kebabów zawsze taka sama procja mięsa.
Brak uwag. Same superlatywy. Pozdrawiam
Przepyszne kebaby !! :)
Przepyszne kebaby
Jak zawsze wszystko było super!
Brak uwag
🫠
Po raz pierwszy zamówiłem online i jestem bardzo zadowolony. Natomiast znam Ich od kilkudziesięciu lat i kupuję równie długo oferowane przez Nich potrawy, i jak dotychczas nie powiem złego słowa. Same POZYTYWY, zarówno jeśli chodzi o potrawy jak i obsługę. POLECAM !!!
Wszystko super, polecam
Dostawa ekspresowa. Brawo!!!! Jedzonko świeże.
Polecam
Ok 👍
Smacznie
Jak zawsze pysznie.
wszystko super!
Okropny kebab kwaśny
Brak
było super
Rolki słabo zawinięte niestety i wszystko się rozpadło,ciasto od pizzy guma
Brak
Wszystko syper
Nie otrzymaliśmy zamówionego napoju, za który było zapłacone. Pozostała część zamówienia ok.
Szybkie zamówienie i miła obsługa polecam
:)
Berlin kebab smaczny. Zapewne wrócę
Pizza jak zwykle pyszna, dostawa błyskawiczna
Pysznie jak zawsze
Polecam!
Ok
Niemiła obsługa nie polecam
Super
Mięso z kurczaka było przypalone ze nie dało się go jeść
Kebaby bardzo smaczne nie zależnie od rodzaju „chlebka”. Polecam
Długo
Zamówienie przyszło spóźnione o pół godziny
Najlepszy Kebab w Osielsku i w Bydgoszczy,
Pizza za 34zl ma z 15cm srednicy
Brak uwag
Jak zwykle super.
Ja zawsze jestem zadowolona . „Stary” chamski kebab z kapustą czerwoną i pomidorem 😍 nie ma nic lepszego , fajna odskocznia od kebabów z samym mięsem jak u turasa 🙈
Wszystko super
Podwójne mięso tylko na paragonie...
Pizza dobra lecz mogłaby być bardziej ciepla
Jeden z lepszych kebabów jakich jadłem w tym lokalu, jeden minus że mięso było zimne, ale smak naprawdę rekompensował.
wszystko ok