Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Niestety tym razem tylko 2 gwiazdki. Kebab ok, choć dużo za dużo sosu. Kotlet schabowy bardziej ugotowany niż smażony, utopiony w tłuszczu jakby go ktoś przyrządzał na zimnym oleju. Zaś burger wylądował w koszu. Bułka całkowicie opita rzadkim sosem, a przez to, że był pikantny całkowicie zdominował smak. Pikantne naprawdę nie zamaskuje złego jedzenia, a w tym wypadku kotleta, nie wiem jak był przyrządzony, ale sprawiał wrażenie zanurzonego we wrzątku, po czym opił się wspomnianym sosem. W dodatku burger zapakowany został tak, że wyglądał jak naleśnik, większość zawartości wylądowała w papierze. Smutne, bo od lat u Was zamawialiśmy.

Iwona

Jedzenie nie zrobione wg tego co zamówiliśmy. Hamburger z sosem zamiast ketchupu, dwa rollo rozpadające się zamiast pity.

Sylwia

🙂

Anna

Na wierzchu rollo sama surówka, na dole samo miesiąca. Tortilla gumowa. Niby w smaku ok, ale ogólnie średnie. Dostawa znacznie przed czasem, po 30 min zamiast 60 min, dobrze że wcześniej do domu wróciłam.

Justyna

Super pizza bardzo polecam

Robert

Kebaby przyjechały zimne
Sos okropny nie jest juz to co bylo kiedyś .
Bułka niegdyś chrupiąca a teraz jak guma

Magdalena

Brak uwag

Przemysław

Wszystko super

Małgorzata

Pyszne

Iwona

Bardzo smaczne

Agnieszka

Od dawna pizza i obsługa trzyma poziom!

Maciej

Nie jadłam kebaba od Państwa dłuższy czas i zdecydowanie pogorszyła się jakość. Bułka była tak przecięta, że podzieliła się na pół po opakowaniu z folii. Wielkość no cóż kiedyś były zdecydowanie większe

Ewelina

Smaczne ale zimne

Agnieszka

Spoko.

Marcin

Ok

Wiesław

Kebab smaczny, zawsze można liczyć na tę samą jakość, w przeciwieństwie do innych kebabów zawsze taka sama procja mięsa.

Lukasz

Brak uwag. Same superlatywy. Pozdrawiam

Kamilla

Przepyszne kebaby !! :)

Kamila

Przepyszne kebaby

Kamila

Jak zawsze wszystko było super!

Maciej

Brak uwag

Agnieszka

🫠

Agnieszka

Po raz pierwszy zamówiłem online i jestem bardzo zadowolony. Natomiast znam Ich od kilkudziesięciu lat i kupuję równie długo oferowane przez Nich potrawy, i jak dotychczas nie powiem złego słowa. Same POZYTYWY, zarówno jeśli chodzi o potrawy jak i obsługę. POLECAM !!!

Michał

Wszystko super, polecam

Monika

Dostawa ekspresowa. Brawo!!!! Jedzonko świeże.

Maja

Polecam

Sylwia

Ok 👍

Piotr

Smacznie

Radosław

Jak zawsze pysznie.

Żaneta

wszystko super!

Maja